WIĄZARY DACHOWE - Wrocław - dolnośląskie

JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Poszukujesz wysokiej jakości wiązarów dachowych w regionie dolnośląskim? Wrocław, Wałbrzych a może Legnica? Szukasz solidnego dostawcy, który oferuje produkty wysokiej jakości, spełniające wszystkie wymogi i normy branżowe? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu! Przedstawiamy naszą firmę BINDER-PROJEKT z Włocławka, lidera w produkcji wiązarów dachowych działającego również w regionie dolnośląskim. Dzięki naszym wskazówkom jakości produktów, profesjonalnemu do klienta oraz bogatemu naszemu, jesteśmy w stanie kierować się Twoimi oczekiwaniami.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Oferujemy wysokiej jakości wiązary dachowe, mające szerokie zastosowanie w budownictwie. Szczególnie w budownictwie jednorodzinnym.

Nasza szeroka oferta wiązarów dachowych pozwala dostosować rodzaj wiązarów do indywidualnych potrzeb klientów.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo,  poparte wieloletnim doświadczeniem, oraz kompleksową obsługę w zakresie doboru najlepszego rozwiązania konstrukcji dachu oraz ich montażu.

Dostarczmy i zamontujemy wiązary dachowe pod dowolny adres we Wrocławiu, Legnicy, Wałbrzychu, jak i do każdej innej miejscowości w województwie dolnośląskim.

DARMOWA WYCENA

Oferujemy darmowa wycenę konstrukcji dachu z wiązarów prefabrykowanych, łączonych na płytki kolczaste firmy MiTek.

Wycenę wykonujemy na podstawie otrzymanych rysunków architektonicznych. Przygotujemy wstępny projekt oraz ofertę cenową.

Najprostszym sposobem na otrzymanie wyceny, jest wypełnienie formularza na stronie.

Można również do nas zadzwonić lub wysłać mail z prośbą o wycenę.

Kontakt z nami 

NASZE REALIZACJE

Wiązary Dachowe / dolnośląskie / Wrocław / Legnica / Wałbrzych

Aby nasi klienci mogli zapoznać się z profilem naszej działalności, przygotowaliśmy krótki film przedstawiający kilka naszych realizacji. Zależy nam, aby każdy nasz klient, przed podjęciem decyzji o zamówieniu właśnie u nas wiązarów dachowych, był w pełni przekonany o trafności tego wyboru.

Scroll to Top